BETTY BLUE

Een Brantzau uit een vermogende merrie
View the entire collection of Youngsters & Ridden Horses may 1-4

May 4, 2021, 9:08:00 PM

Sold to Qatar

14 bids

You must be signed in to see all vet reports and RX.

Betty Blue is een interessante merrie voor de springsport. Een langgelijnd, atletisch paard met goede bewegingen en een fijne sprong. Ze is net zadelmak!

Vader Brantzau VDL wordt in de fokkerij nauwlettend in de gaten te houden. Deze tienjarige zoon van Baloubet du Rouet x Carthago) springt zelf uit het boekje en heeft al acht goedgekeurde zonen in Duitsland.

Via haar Holsteiner moeder Era krijgt Betty Blue ook veel kwaliteit en vermogen mee van de 1.60m Grand Prix hengst Zirocco Blue VDL. Grootmoeder Waikiki VIII (Carlos D Z x Corleone) is een staatspremiemerrie en halfzus van de internationaal 1.40m springende Arkadia.

Date of birth 30-04-2017
Gender Mare
Color Bay
Studbook Holstein
Height 1.70m

BRANTZAU VDL
MESANGE DU ROUET
THORRADINA JPC
JULIETTA
ERA
LICORNE DES FORETS
WAIKIKI VIII
CARLOS D Z
HERA II