14 bids
De vijfjarige Ti Amo Ema heeft al concourservaring op 1.10m niveau opgedaan en heeft nog veel meer in haar mars. Deze prachtige verschijning is lichtvoetig, springt met mooie manieren en ontwikkelt vermogen.
Opvallend is dat ze dressuurgefokt is. Vader Coraggio van het Bloemenhof is een sBs-goedgekeurde hengst van de Lichte Tour dressuurhengst Quaterback.
Moeder Faedynn van het Trichelhof voert de genen van Zucchero en Son de Niro. De merrielijn gaat terug op de Lanciano-dochter Lanciana van Trichelhof, een tante van het 1.40m springpaard Farayira vh Trichelhof.
Geboortedatum | 15-05-2019 |
Kleur | Donker bruin |
Studbook | BWP |
Stokmaat | 165 |
Coraggio v.h. Bloemenhof
Quarterback
Quaterman
Passionata
Floriana v.h. Bloemenhof
Florestan
Angelique
Faedynn van het Trichelhof
Zucchero
Depardieu
Championess
Bonita van het Trichelhof
Son de Niro
Lanciana van het Trichelhof