2 apr. 2024 21:35:00

Verkocht naar Estland

28 bids

Je moet nog even wachten voordat je met Terminator Z aan de slag kan, maar het gaat de moeite waard zijn. Deze tweejarige is er één om op slag verliefd op te worden. Een echte smaakmaker in deze collectie, gezien zijn manier van springen en talent. De toekomst schijnt op deze ruwe diamant!

Vader Tangelo van de Zuuthoeve sprong zelf met een prachtige klassieke manier 1.60m Grote Prijzen onder Roelof Bril en leverde topspringpaarden zoals Darry Lou en Tobago.

Moeder Miss Emerald (Emerald van ’t Ruytershof) gaf ook beloftevolle, in Holstein en Westfalen goedgekeurde Madness (Kannan) die afgelopen jaar negende werd in de 1.40m finale op het WK voor zesjarige springpaarden met Hannes Ahlmann (GER). Zijn volle broer Kaprun Z, geboren in 2020, is goedgekeurd bij Zangersheide.

Grootmoeder Ravenna III leverde vijf internationale springpaarden op 1.30-1.45m niveau en het CCI4* eventingpaard Cooley Enno. Haar zoon Fly is KWPN en Zangersheide goedgekeurd en sprong op zevenjarige leeftijd al 1.40m.

Ravenna III is zelf een halfzus van drie 1.45m springpaarden, waaronder de sBs en Zangersheide goedgekeurde hengst Quantofino.

Dit paard moet officieel nog twee jaar worden. De verkoper heeft geen röntgenfoto's van hem. Omdat de botten nog volop in ontwikkeling zijn, is het te vroeg om röntgenfoto's te laten maken en deze te beoordelen.

Geboortedatum 01-05-2022
Kleur Vos
Stokmaat M

TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
NARCOS II
FAIR PLAY III
GEMINI
OLYMPIA V/D KREKEBEKE
LAUDANUM XX
RACYONA Z
MISS EMERALD
EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
CARTHINA Z
RAVENNA
KATANIA II