PORTOFINO RED WINE

Enorme belofte en halfbroer 1.65m GP paard
Bekijk de volledige collectie van Christmas auction 16 - 19 december Freejumpers & ridden horses

19 dec. 2023 21:00:00

Verkocht naar Polen

Over een top kwaliteitspaard gesproken. Portofino Red Wine, halfbroer van het 1.65m Grand Prix-springpaard Kleons Renegade, is een fantastische driejarige die alles heeft waar een professionele ruiter om vraagt. Een makkelijke beweger met een super manier van springen en zeer goede voorzichtigheid op de sprong. Het kan ook een hunter zijn gezien zijn prachtige looks en makkelijke balans.

Pegase van ’t Ruytershof (1.45m springen) komt een fantastische Belgische sportfamilie, die van Emerald van ‘t Ruytershof. Zo is Pegase een negenjarige halfbroer van de 1.60m Grand Prix-hengst Jilbert van ’t Ruytershof en een neefje van Le Blue Diamond van ’t Ruytershof (1.70 GP), Herald van ’t Ruytershof (1.60m) en Kentucky van ’t Ruytershof (1.55m).

Moeder Berolina (Stakkato) is een fantastische fokmerrie. Haar eerste vier nakomelingen springen internationaal: de tienjarige Kleons Renegade, is met Christoph Obernauer 1.65m Grand Prix gestart en werd in mei nog derde in de 1.55m GP van Budapest met Kasper H. Hansen. Haar negenjarige zoon U2 springt 1.40m met Bartosz Adamus (POL), haar achtjarige zoon Karnac Red Wine komt al in het 1.50m uit met Krysztof Ludwiczak en de zevenjarige Manchester Red Wine is AES-goedgekeurd en 1.35m geklasseerd.

Grootmoeder Vinara (Quinar x Cassini I), halfzus van een 1.45m springpaard, bracht drie internationale springpaarden op 1.30-1.45m niveau waaronder Diarado LB met Christoph Nothegger.

Helaas hebben wij zo nu en dan te maken met kopers die hun nieuwe aankoop niet betalen, maar aan de andere kant biedt dat weer nieuwe kansen. Zo komt ook dit paard nogmaals in de veiling. Een extra kans om hem te kopen. Het paard is zoals we hem omschrijven. Er is niets mis mee, alleen helaas niet afgerekend.

Geboortedatum 17-06-2020
Stokmaat 168

PEGASUS VAN 'T RUYTERSHOF
GEMINI
GOOD TWIST
COLDLY NOBLE
BRILLIANTHINA VAN'T RUYTERSHOF
BAMAKO DE MUZE
DIAMANTHINA VAN T RUYTERSHOF
BEROLINA
STAKKATO
SPARTAN
PIA
VINARA
QUINAR
NORDICA I