KANIDAS GIDEON

Een pony om van te houden!
Bekijk de volledige collectie van Sport & breeding 4-7 March

7 mrt. 2023 22:08:00

4 bids

Gideon is een droompony. Een prachtige vosruin van 1.27m met een gouden karakter. Momenteel loopt hij wekelijks ponyles, oefenparcours en neemt hij deel aan bixie wedstrijden samen met zijn zevenjarige ruiter.

Gideon is leergierig en een potentiële hunterpony, maar bovenal een echte kinderpony. Hij is geduldig voor beginners, kan aan de longeerlijn gereden worden.

Hij is in opleiding en heeft daardoor nog geen officiële wedstrijden gelopen.

Hij is dol op aandacht en laat zich makkelijk pakken in de wei. Hij kent ook buitenritten maken aan de fiets en kijkt nergens van op.

Geboortedatum 06-05-2017
Kleur Vos
Stokmaat 127
BTW 0.00%

WARMTEBRONS HIELKO
DEN BRAMEL'S RIO
EYARTH RIO
HENGELHOEF'S BLENDY
WHEEMHOEVE'S NIKITA
WOLDBERG'S BART
WHEEMHOEVE'S LESLY
KANIDAS SMARAGD
WHEEMHOEVE'S MARKO
GRIASHALL KIWI
WHEEMHOEVE'S MARISSA
ALBRECHT'S HOEVE FLEUR
WARMWELL PAGEBOY
STEEHORST FREE FLOWER SONG