19 dec. 2023 21:10:00

Verkocht naar Nederland

Hunterliefhebbers opgelet, want dit is er één voor de toekomst. De 3,5-jarige Paradiso ES is zadelmak, maar toont nu al duidelijk zijn talenten voor de hunterring. En vergeet natuurlijk zijn prachtige looks niet. Echt een eyecatcher.

Vader La Costa ES is een zevenjarige hengst die internationaal 1.35m geklasseerd is, nadat hij al goede resultaten op de KWPN-kampioenschappen voor jonge springpaarden en in de hengstencompetitie heeft neergezet. Hij heeft vermogen en lijkt veel kwaliteit te hebben.

Moeder Tatjana Bo (Concorde x Ladalco) is een voortreffelijke fokmerrie. Haar eerste veulen is KWPN goedgekeurde hengst Zerlin M (1.60m Grand Prix met Michael Hughes, USA), maar ze bracht tot nu toe ook Cadanz (1.45m), Haja ES (1.35m) en twee 1.30m springpaarden.

Zelf is Tatjana Bo een volle zus van Pasca B (1.50m springen met Philippe Putallaz) en een halfzus van het CCI3*-L eventingpaard Silver Arrow Ecubertha B met Joris Vanspringel.

Geboortedatum 22-03-2020
Kleur Zwart bruin
Stokmaat 168

LA COSTA ES
MOSITO VAN HET HELLEHOF
ELVIS TER PUTTE
HADISE VAN HET HELLEHOF
ISOLDE ES
CUMANO
CENTERFOLD Z
TATJANA BO
CONCORDE
FLYER
GCUBERTHA
LADALCO
CUBERTHA