19 dec. 2023 22:20:00

Verkocht naar Nederland

Wat een prachtig model en een topinstelling heeft de 4,5-jarige Omar. Deze ruin is twee maanden geleden zadelmak gemaakt en laat fijne bewegingen zien met een actief achterbeengebruik en een mooie sprong.

Omar is via Classico TN een kleinzoon van Cornet Obolensky. Classico TN zelf leek heel getalenteerd en won in Verden de 14-dagen-test met gemiddeld een 9,15.

Moeder Indy is een dochter van goed fokkende Denzel van ’t Meulenhof, die bekend staat als vader van de goedgekeurde 1.60m Grand Prix-hengsten Nixon van ’t Meulenhof en Ipsthar. Grootmoeder Ewandy voert de Grand Prix-genen van Golden Hawk (gefokt uit de 1.60m GP merrie Tabelle van Sombeke) x Guidam.

Geboortedatum 11-04-2019
Kleur Donker bruin
Stokmaat 167

CLASSICO TN
SENSATION D'AMOUR
BURGGRAAF
JAILAIR COOL
INDY
DENZEL V'T MEULENHOF
MARIUS CLAUDIUS
NARCOTIQUE DE MUZE IV
EWANDY
GOLDEN HAWK
WANDY MINORA