NOORDMAN VIGO

Als je alles zoekt; Vermogen, Bloed, Maat en kwaliteit
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & Ridden Horses may 1-4

4 mei 2021 21:31:00

25 bids

Interessant gefokt, een prachtig model, veel maat en een zeer goede galop met veel balans. Noordman Vigo valt meteen op en als ze begint te springen imponeert ze met haar springvermogen.

Haar vader Vigo d’Arsouilles won de Wereldruiterspelen in 2010 met Philippe Lejeune en geeft veel power aan zijn nafok door. Voor scherpte en reflexen staat grootvader Heartbreaker garant. Via Kroongraaf zien we de prestatiegenen van Burggraaf, ook al zo’n invloedrijke vererver.

Moeder Cornville F, een ster-prestatie merrie, leverde al drie internationale springpaarden waaronder Eurohill’s Gogo (1.40m niveau met Anoek van der Pluijm) en Heartcor F (1.45m in Polen). Zelf is Cornville F een halfzus van de Westfaals goedgekeurde hengst Valenciso (Van Gogh) en tante van Hematiet (1.40m springen), Godavari (1.30m) en Hamiltonville F (1.30m).

Geboortedatum 07-04-2018
Kleur Vos
Stokmaat 172

VIGO D'ARSOUILLES
NABAB DE REVE
MELODIE EN FA
ILLICO D'ARSOUILLES
FLEURI DU MANOIR
VENZIN D'ARSOUILLES
CORNVILLE F
BACAROLE
SAINVILLE
KROONGRAAF
MIPASSOA