TANGELOTTA

Apart mooie hunter of springpaard
Bekijk de volledige collectie van Sport & breeding 4-7 March

7 mrt. 2023 22:39:00

Verkocht naar Griekenland

25 bids

De vijfjarige Tangelotta is niet alleen ‘flashy’ om te zien met al haar aftekeningen, het gaat ook een fantastische hunter of springpaard worden. Ze springt met goede manieren en een goede instelling. Tangelotta is goed zadelmak en kan een lijntje springen onder de man.

De 1.60m Grand Prix-hengst Tangelo van de Zuuthoeve staat nog altijd in de picture bij de fokkers, onder meer door zijn nakomelingen Tobago Z en Darry Lou. Zelf sprong hij ook 1.60m Grote Prijzen onder Roelof Bril.

Moeder Glenn Blue is een Holsteiner merrie van de goed fokkende Grand Prix-hengst Zirocco Blue VDL. Haar achtjarige volle broer SHS Soco Blue is met premie goedgekeurd in Mecklenburg en springt op 1.40m niveau onder Kevin Gallagher (IRL). Grootmoeder Belazza sprong zelf ook op 1.40m niveau en stamt af van de 1.55m Grand Prix hengst Clearway. Zelf is Belazza een halfzus van Silent Joter (1.50m springen) en nichtje van Commander (1.50m).

Geboortedatum 11-03-2018
Studbook Oldenburg
Stokmaat 160

TANGELO VD ZUUTHOEVE
NARCOS II
FAIR PLAY III
GEMINI
OLYMPIA V/D KREKEBEKE
LAUDANUM
RACYONA Z
GLENN BLUE
LICORNE DES FORETS
BELAZZA
CLEARWAY
SCARLITA

You don't have a PDF plugin for this browser. No problem... you can click here to download the PDF file.