19 dec. 2023 21:00:00

Verkocht naar Zwitserland

National Results

Wie een springpaard zoekt met ervaring op 1.30m niveau, is hier aan het goede adres. Murano heeft veel parcourservaring en valt op met zijn ruime galop en fijne sprong. Zijn neef Evert (Amadeus) won deze zomer de 1.60m Agria Derby Trial in Hickstead met Robert Whitaker (GBR).

Vader Ivaro is een tienjarige KWPN-goedgekeurde zoon van het Nederlands kampioenschapspaard Bubalu VDL. Hij debuteerde vorig jaar op 1.50m niveau onder Enzo Chiarotto (FRA).

Moeder Ireina II kreeg veel vermogen en springkwaliteit mee van de bewezen verervers Zirocco Blue VDL en Andiamo. Ze is een halfzus van Erik (1.45m springen), Flipper (1.30m) en Judith (1.35m).

De pedigree gaat terug op Ereina (Jasper x Farn), moeder van de 1.60m Grand Prix-springpaarden October en Lucky-Loke R en de 1.50m geklasseerde hengst Krug de Meia Lua.

Geboortedatum 31-05-2017
Stokmaat 170

INSPIRATION VDL
MESANGE DU ROUET
ZANCARA
SHORAYA
IREINA II
LICORNE DES FORETS
UREINA II
ANDIAMO
EREINA