INTEREST

KWPN-goedgekeurde hengst uit volle zus 1.60m GP paard
Bekijk de volledige collectie van Christmas auction 16 - 19 december Freejumpers & ridden horses

19 dec. 2023 21:30:00

Verkocht naar Mexico

De tienjarige KWPN-goedgekeurde hengst Interest valt op met zijn fijne galop, geweldige rijdbaarheid en voorzichtigheid op de sprong. Een heerlijk springpaard of equitation paard dat nog altijd actief is op 1.35m niveau. Veel merries heeft hij niet gedekt, maar heeft wel een aantal aansprekende nakomelingen.

Interest is een zoon van de 1.60m Grand Prix-springhengst Andiamo, die veel vermogen aan zijn nafok meegeeft.

Moeder Olithya voert de bewezen genen van Concorde x Joost x Abgar xx en is een volle zus van het 1.60m Grand Prix-springpaard Million met Michel Robert (FRA) en halfzus van de 1.50m springpaarden Kapsones en Vladimir. Uit deze lijn komen ook Bento (1.60m GP) en de 1.55m springpaarden Ronne en Zidane.

Helaas hebben wij zo nu en dan te maken met kopers die hun nieuwe aankoop niet betalen, maar aan de andere kant biedt dat weer nieuwe kansen. Zo komt ook dit paard nogmaals in de veiling. Een extra kans om hem te kopen. Het paard is zoals we hem omschrijven. Er is niets mis mee, alleen helaas niet afgerekend.

Geboortedatum 22-05-2013
Stokmaat 170

ANDIAMO
ANIMO
ALME
IRENE
TAJ MAHAL X
GARITCHOU X
JOYEUSE X
OLITHYA
CONCORDE
FLYER
BILITHYA
JOOST
SILITHYA