19 dec. 2023 21:00:00

Verkocht naar Duitsland

National Results

Dit is een geweldige kans om een springpaard vast te leggen met internationale ervaring op 1.40m niveau. Hero is elf jaar oud en heeft nog een mooie carrière voor zich liggen. Hij valt op met zijn lichtvoetigheid, goede manier van springen en wil voorzichtig zijn.

Vader Bodinus is een KWPN-goedgekeurde hengst, die veel scherpte van Padinus meekreeg.

Hero is één van de zes internationale springpaarden uit de preferente keurmerrie Tordina (Corland x Corlino). Ze bracht ook Feodina (1.50m springen met Donald Whitaker, GBR), Geodina HS (1.45m met Olivia Banks, GBR), de 1.40m geklasseerde Billy Jean en Jadina, en de zesjarige Sky Emotion (1.30m niveau met Jan Distel, GER).

Uit deze lijn komt ook het 1.60m Grand Prix-springpaard Edesa’s Fanfare met Kelly-Anne Riches.

Mario Everse: “Volgens ons komt dit paard het meest tot zijn recht bij een (semi) professionele ruiter. Hero laat zich heerlijk rijden en heeft fijn bloed. Hij vindt een beetje been wel fijn, een iets actieve ruiter past hem het best.

Hero heeft een groot hart, maar kan hij fris is kan hij wat kijkerig zijn. Als wij op concours gaan springen we de dag daarvoor wat hindernissen, dan hebben we op de concours altijd een goed resultaat.”

Hero doet af en toe luchtzuigen op de voerbak

Geboortedatum 19-03-2012
Stokmaat 171

BODINUS
PADINUS
LADINA
ULTRA SIENA W
NAMELUS R
ZELUSIENA
TORDINA
CORLAND
COR DE LA BRYERE
THYRA
ODINA VAN DE VOSSENBERG
COLINO
CIETSKE