19 dec. 2023 22:10:00

Verkocht naar Duitsland

Dit is toch liefde op eerste gezicht? Wat een prachtige 3,5-jarige AES-goedgekeurde hengst is dit. Een echte eyecatcher en hij springt ook nog eens met veel afdruk. Met de genen van Comme il Faut, Stakkato en Burggraaf mag je hier het nodige van verwachten.

Herminator stamt af van Hermantico, waar wel al veel nakomelingen van hebben geveild. Met plezier ook, want deze paarden springen fijn, zijn comfortabel om te rijden en hebben veel inzet.

Hermantico is internationaal op 1.45m niveau gestart met Henk van de Pol (NED). Als zoon van Comme il Faut uit de halfzus van 1.60m Grand Prix springpaard Camirage B’E is hij interessant gefokt.

Moeder Nerman is via de Hannoveraanse premiehengst Stakko (1.40m springen) een kleindochter van de invloedrijke 1.60m GP hengst Stakkato. Grootmoeder Ronanda (Burggraaf x Notaris) staat bekend als tante van de negenjarige Jordy (1.50m springen met Umid Komilov, UZB), de KWPN-elitemerrie Geronada B (1.45m springen) en Don Diablo (1.45m springen). Uit deze lijn komt ook VIP van de Keersop (1.60m GP met Yuri Mansur).

Geboortedatum 18-07-2020
Studbook AES
Stokmaat 167

HERMANTICO
COMME IL FAUT
RATINA Z
CHIQUITITA
COLBERT GTI
CIRA BE
NERMAN
STAKKO
STAKKATO
EVE LA FLEUR
RONANDA
BURGGRAAF
INDIRONADA