COULEUR-CHIN VH EEGDEKEN Z

Kwaliteit, vermogen en snelheid
Bekijk de volledige collectie van Youngsters & Ridden Horses may 1-4

4 mei 2021 21:48:00

8 bids

Met de genen van Diamant de Semilly, Cassini I, Chin Chin en Carolus I mogen we iets verwachten van deze vierjarige merrie. Wij denken dat Couleur-Chin een zeer competitief sportpaard gaat worden, dat met heel veel afdruk en instelling springt.

Vader is de Selle Francais hengst Couleur Latour, één van de vele goedgekeurde zonen van Diamant de Semilly en daarmee een halfbroer van tophengsten als Emerald, Don VHP Z, Elvis ter Putte, Quickly de Kreisker en Dominator Z.

De Holsteiner merrie Chin-Sun van het Eegdeken (Chin Champ) staat bekend als halfzus van het 1.50m Grand Prix-springpaard en Puissance-winnares Serafina 30 onder Vladimir Beletskiy (RUS), Marena (1.40m springen) en Latmos (1.30m springen). Marena leverde onder meer de AES-hengst Darko Z en het 1.55m springpaard Dorena Z onder Matas Patraitis (LTU).

Geboortedatum 18-06-2017
Stokmaat 167

COULEUR LATOUR
RITOURNELLE LATOUR
CASSINI I
GRANDOLA
CHIN-SUN VH EEGDEKEN
CHIN CHAMP
CHIN CHIN
RAVENNA II
HONEY III
CAROLUS I
ROMENA