2 apr. 2024 21:50:00

Verkocht naar Nederland

3 bids

Steel de show met de driejarige Codexina WP Z. Een prachtige schimmel met her en der witte vlekken. Ze springt met goede manieren en een fijne afdruk. Haar halfzus Solid’s Girl WP Z springt internationaal 1.45m parcoursen met Harm Lahde (GER).

Vader Codex One doorliep een glansrijke loopbaan onder Christian Ahlmann en samen verdienden ze meer dan 1,5 miljoen euro prijzengeld. Van zijn nog geen 40 nakomelingen die hij op jonge leeftijd leverde, springen Curious George (1.60m met Laura Kraut) en de goedgekeurde hengst I Am Codex (1.50m met Doron Kuipers) zich alvast in de kijker.

Moeder Corina WP Z (Corofino I) staat bekend om de halfzus van het 1.60m Grand Prix-paard Quiletta du Domaine, onder meer gereden door Lars Nieberg en Alexandra Thorton. Grootmoeder Carina (Caletto I) bracht ook Quilata Ter Klomp Z (1.45m met Douglas Lindelöw) en Quintana Ter Klomp Z (1.35m springen) en is de grootmoeder van Casino Royal (1.50m springen) en Fletcher (1.40m niveau).

Geboortedatum 28-05-2021
Stokmaat 159

Codex One Z
Contendro I
Contender
Bravo
Gipsy
Glueckspilz
Elfenmaerchen
Corina WP Z
Corofino
Corrado I
Valeska IV
Carina
Caletto I
Redy