19 dec. 2023 20:50:00

Verkocht naar Duitsland

Wij zijn gek van deze vierjarige merrie. Cellistin is een mooi, slim en groot paard. Handig en intelligent op de sprong. Ze toont een goede inzet en heeft veel balans. Een paard dat we teruggaan zien in de hoge parcoursen.

Aan bloed ook geen gebrek, want vader is de Poolse volbloedhengst Cyrkon xx, die door het Holsteiner Verband is goedgekeurd voor de fokkerij.  In de test viel deze moderne hengst op met zijn snelle reflexen en springvermogen.

Moeder A-Celeste stamt af van de 1.60m Grand Prix-hengst Campbell VDL, een met veel vermogen springende Cassini I-zoon.

Grootmoeder Cellistin CR (Cantus) sprong zelf 1.30m parcoursen en is een halfzus van drie 1.40-1.45m springpaarden. Ze leverde ook Clifford CR (1.40m springen) en Calato Girl (1.30m niveau).

Helaas hebben wij zo nu en dan te maken met kopers die hun nieuwe aankoop niet betalen, maar aan de andere kant biedt dat weer nieuwe kansen. Zo komt ook dit paard nogmaals in de veiling. Een extra kans om hem te kopen. Het paard is zoals we hem omschrijven. Er is niets mis mee, alleen helaas niet afgerekend.

Geboortedatum 27-03-2019
Studbook Holstein
Stokmaat 166

CYRKON
ENJOY PLAN
ALYDAR
BEL SHEBA
CZARNOGORA
SAPHIR
CZAJKA
A-CELESTE
CAMPELL VDL
CASSINI I
NELE IX
CELLISTIN CR
CANTUS
HAERANDA